• כ"ה אלול 11.9.23

אל נופי העמק של גדעון

אתרים במסלול: שביל הר שאול ועין חרוד

גדעון השופט הוא מגדולי השופטים של הספר והשופט עם הסיפור הארוך ביותר. הקרב שאותו ערך מול המדיינים בעמק יזרעאל שימש השראה לדורות קדימה. אבל לא רק טקטיקת הקרב של גדעון שימשה השראה, אלא גם דמותו הייחודית. בסיור נבקר ממש באתרים בהם פעל גדעון ונבין טוב יותר מהיכן צמח ומה היו האתגרים שבנו אותו.

עטרה כץ

בעלת תואר שני בארץ ישראל וארכיאולוגיה ואשת טבע ושטח בנשמתה, מדריכת טיולים ותיקה שניהלה את מחלקת ההדרכה בבית ספר שדה כפר עציון ורכזת קמפוסים למדריכי טיולים, מומחית בחי והצומח של ארץ ישראל ובחיבורם למורשת ישראל ולחיי היום יום.

להרשמה לטיול

תקנון ההשתתפות

1. תנ"ך ישראלי הוא לא בית ספר שדה או גוף טיולים. התוכנית איננה חלק מתוכנית תנ"ך ישראלי, והיא ניתנת כצ'ופר והטבה לסיום ספר שופטים.

2. לשמחתנו נבנתה קהילת חברים גדולה ל"תנ"ך ישראלי" וגם מספר המשתתפים האפשרי בכל סיור הוא מוגבל. לכן – כל בעל מנוי יכול לצרף לטיול אך ורק בני משפחה גרעינית (בני זוג וילדים בלבד).

3. כל מנוי יכול להירשם לסיור אחד. במידה ויהיו מקומות פנויים נודיע על מקום בסיורים נוספים. ורגע לפני שאתם נרשמים: בבקשה- לא להירשם סתם. זה תופס מקום לאחרים. תרשמו רק אם אתם באמת מתכננים להגיע.

4. כדי שנוכל להערך בהתאם: ניתן לבטל עד 48 שעות מראש בלבד, במידה ונרשמתם ולא הגעתם ללא הודעה מוקדמת – נאלץ לגבות קנס בגובה 50 ₪ (המטרה היא בסך הכל למנוע הרשמה סתם, ולאפשר לכל מי שמעוניין להיות).

5. שימו לב: המיקום שרשום בפרטים על כל טיול- הוא מיקום מקורב. את המיקום המדויק תקבלו לאחר ההרשמה. במייל אישור ההרשמה יהיה קישור לקבוצת ווטסאפ של הטיול. היא תהיה קבוצה שקטה- אנחנו ממליצים מאוד להיכנס אליה.

6. דבר אחרון וחשוב – אין לנו ביטוח עליכם. ההשתתפות בסיורים היא על אחריותכם בלבד, נא לדאוג להצטייד בשתייה ובנעליים נוחות. הסיורים בטוחים ונוחים, אבל האחריות האישית היא עליכם. כל המצטרף לאירוע מודע לכך שהאחראיות הרפואית, הביטוחית והביטחונית היא עליו בלבד.