• כ"ה אלול 11.9.23

שביל הפסגה בהר תבור

אתרים במסלול: שביל הפסגה בהר תבור (לא כולל טיפוס להר! מגיעים רכוב לראש ההר)

דבורה- מגדולות המנהיגות של העם היהודי ושירתה של דבורה בסיום הקרב מול סיסרא הן מפסגות השירה התנכ"ית כולה. אך נדמה שסיפור הקרב כולו, מנוהל על ידי שלוש נשים חכמות: דבורה, יעל ואם סיסרא. בסיור עוצר נשימה בראש פסגת הר תבור, ננסה לפצח את האישיות הייחודית של שלושת אלו.

שלי אשכולי

חוקרת נשיות עברית בעולם העתיק, בעלת תואר שני במקרא ורקע עשיר בתרבות עברית והמזרח הקדום.
מחברת הספר "גלויות – נשים שנמחקו מהתנך", מורת דרך ומובילת קבוצות, במרחבי הטבע ובמרחבי הטקסט.

להרשמה לטיול

תקנון ההשתתפות

1. תנ"ך ישראלי הוא לא בית ספר שדה או גוף טיולים. התוכנית איננה חלק מתוכנית תנ"ך ישראלי, והיא ניתנת כצ'ופר והטבה לסיום ספר שופטים.

2. לשמחתנו נבנתה קהילת חברים גדולה ל"תנ"ך ישראלי" וגם מספר המשתתפים האפשרי בכל סיור הוא מוגבל. לכן – כל בעל מנוי יכול לצרף לטיול אך ורק בני משפחה גרעינית (בני זוג וילדים בלבד).

3. כל מנוי יכול להירשם לסיור אחד. במידה ויהיו מקומות פנויים נודיע על מקום בסיורים נוספים. ורגע לפני שאתם נרשמים: בבקשה- לא להירשם סתם. זה תופס מקום לאחרים. תרשמו רק אם אתם באמת מתכננים להגיע.

4. כדי שנוכל להערך בהתאם: ניתן לבטל עד 48 שעות מראש בלבד, במידה ונרשמתם ולא הגעתם ללא הודעה מוקדמת – נאלץ לגבות קנס בגובה 50 ₪ (המטרה היא בסך הכל למנוע הרשמה סתם, ולאפשר לכל מי שמעוניין להיות).

5. שימו לב: המיקום שרשום בפרטים על כל טיול- הוא מיקום מקורב. את המיקום המדויק תקבלו לאחר ההרשמה. במייל אישור ההרשמה יהיה קישור לקבוצת ווטסאפ של הטיול. היא תהיה קבוצה שקטה- אנחנו ממליצים מאוד להיכנס אליה.

6. דבר אחרון וחשוב – אין לנו ביטוח עליכם. ההשתתפות בסיורים היא על אחריותכם בלבד, נא לדאוג להצטייד בשתייה ובנעליים נוחות. הסיורים בטוחים ונוחים, אבל האחריות האישית היא עליכם. כל המצטרף לאירוע מודע לכך שהאחראיות הרפואית, הביטוחית והביטחונית היא עליו בלבד.